Amcor D 850 Elektron výkonný stacionární model

Dárek
Značka: AMCOR
34 050 Kč 41 201 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

Odvlhčovač Amcor D 850 je vyroben z kvalitního nekorodujícího materiálu. Tento model odstraňuje vzdušnou vlhkost na principu tepelného čerpadla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ke každému odvlhčovači Amcor D 850 praktický dárek vlhkoměr zdarma !!!

Použití

Odvlhčovač Amcor D 850 je nezbytný pro vnitřní bazény, u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňuje ze vzduchu vlhkost, zamezuje vzniku kondenzátu páry na oknech, stěnách a odstraňuje tak zásadní příčinu vzniku plísní. Vysoušeč Amcor D850 lze použít všude, kde je zvýšená vlhkost vzduchu. Odvlhčovač Amcor D 850 je vybaven prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu v prostoru.

Specifikace

Součástí výbavy odvlhčovače Amcor D 850 Elektron je funkce automatického odmrazování. Díky jednoduché údržbě a instalaci lze odvlhčovač použít jak ve starších tak v nově budovaných prostorách se zdrojem vlhkosti. Odvlhčovač Amcor D 850 je moderní zařízení, které Vám okamžitě vyřeší váš problém s vlhkostí, ale i skvělé parametry tohoto stroje vám ušetří náklady. Je určeno pro postavení na podlahu nebo k zavěšení na zeď. Odvlhčovač D 850 je vybaven elektronickým nastavením požadované vlhkosti a zobrazením skutečné vlhkosti  včetně dvourychlostního ventilátoru. Lamely, pro směrování odvlhčeného vzduchu, jsou směrovatelné. Stroj je vybaven indikátorem napájení. Pro svůj vzhled se hodí i do nejluxusnějšího prostředí a není třeba ho zakrývat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové
Záruka: 2 roky
Hmotnost [kg]: 38
Napětí/kmitočet [V/Hz]: 230/50
Napojení hadice kond. vody [mm]: vnitřní 11/ vnější 15
Nasávání vzduchu: předem
Objem nádrže na kondenzát [l]: NENÍ
Odvlhčovací výkon [l/den]: 60
Pracovní rozsah: teplota [°C]: 10 - 35
Průtok vzduchu [m³/h]: 500
Příkon [kW]: 0,95
Regulátor vlhkosti: ZABUDOVANÝ
Rozměry [mm]: 750/660/345
Výtlak vzduchu: vrchem