Amcor D 950 Elektron nejvýkonější stacionární model

Dárek
Značka: AMCOR
43 967 Kč 53 200 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

Odvlhčovač Amcor D 950 Elektron je vyroben z kvalitního nekorodujícího materiálu. Tento nejvýkonější model Amcor odstraňuje vzdušnou vlhkost na principu tepelného čerpadla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ke každému odvlhčovači Amcor D 950 praktický dárek vlhkoměr zdarma !!!

Použití

Odvlhčovač Amcor D 950 Elektron je nutný pro vnitřní bazény, u kterých není instalována vzduchotechnika. Odstraňuje ze vzduchu vlhkost, zamezuje vzniku kondenzátu na oknech, stěnách, předmětech a odstraňuje tak zásadní příčinu vzniku plísní. Vysoušeč Amcor D950 Elektron lze použít všude, kde je zvýšená vlhkost vzduchu jedná se o nejvýkonnější model značky který odvlhčí i větší prostory. Odvlhčovač Amcor D 950 Elektron je vybaven prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu v prostoru.

Specifikace

Součást výbavy odvlhčovače Amcor D 950 Elektron je automatického odmrazování kondenzátu. Díky jednoduché údržbě a instalaci lze odvlhčovač použít jak ve starších tak v nově budovaných prostorách se zdrojem vlhkosti je n je potřeba zajistit odvod kondenzátu. Odvlhčovač Amcor D 950 Elektron je moderní zařízení, které Vám okamžitě vyřeší problém s vlhkostí, ale i skvělé parametry tohoto stroje vám ušetří náklady. Je určeno pro postavení na podlahu nebo k zavěšení na stěnu. Odvlhčovač D 950 Elektron je vybaven elektronickým nastavením požadované vlhkosti a zobrazením skutečné vlhkosti  včetně dvourychlostního ventilátoru. Lamely pro směrování odvlhčeného vzduchu, jsou směrovatelné. Stroj je vybaven indikátorem napájení. Pro svůj konzervativní vzhled se hodí i do nejluxusnějšího prostředí a není třeba ho zakrývat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové
Záruka: 2 roky
Hmotnost [kg]: 39
Napětí/kmitočet [V/Hz]: 230/50
Napojení hadice kond. vody [mm]: vnitřní 11/ vnější 15
Nasávání vzduchu: předem
Objem nádrže na kondenzát [l]: NENÍ
Odvlhčovací výkon [l/den]: 77
Pracovní rozsah: teplota [°C]: 10 - 35
Průtok vzduchu [m³/h]: 680
Příkon [kW]: 1,25
Regulátor vlhkosti: ZABUDOVANÝ
Rozměry [mm]: 750/660/345
Výtlak vzduchu: vrchem