Amcor DSR 12 pro instalaci mimo odvlhčovaný prostor

Dárek
Značka: AMCOR
60 500 Kč 73 205 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

Odvlhčovač Amcor DSR 12 jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu, vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla.Umístění je mimo odvlhčovaný prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ke každému odvlhčovači Amcor DSR12 ktický dárek vlhkoměr zdarma !!!

Použití

Odvlhčovač Amcor jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - tedy nejen v bazénech. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Specifikace

Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve starších tak i v nově budovaných prostorách.

Odvlhčovače Amcor DSR 12 jsou stroje určené pro instalaci mimo interiér. Jsou vhodné všude tam, kde je potřeba zařízení s vysokým výkonem a je možnost ho umístit mimo místnost, kterou chceme odvlhčit. Odvlhčovače Amcor DSR 12 mají externí regulátor vlhkosti s nízkým ovládacím napájením. Je to menší krabička, která se instaluje do vnitřního odvlhčovaného prostoru. Amcor DSR 12 se hodí i do průmyslových prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové
Záruka: 2 roky
Elektrické krytí: IP 43
Hmotnost [kg]: 66
Napětí/kmitočet [V/Hz]: 230/50
Napojení hadice kond. vody [mm]: 20
Nasávání vzduchu: předem
Objem nádrže na kondenzát [l]: NENÍ
Odvlhčovací výkon [l/den]: 80
Pracovní rozsah: teplota [°C]: 10 - 35
Průtok vzduchu [m³/h]: 1400
Příkon [kW]: 1,49
Regulátor vlhkosti: EXTERNÍ
Rozměry [mm]: 490/655/620
Výtlak vzduchu: zadem