EKO 3, přístroj na hubení škůdců, napájení 230 Voltů.

Značka: MASTER
25 771 Kč 31 183 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

EKO 3, přístroj na hubení škůdců, napájení 230 Voltů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrické ohřívače pro tepelnou dezinfekci a hubení škůdců, jsou šetrné k životnímu prostředí, levné na provoz, jelikož nemusíte kupovat drahé chemikálie, nebo si objednávat drahé firmy na hubení hmyzu. Kompaktní a EKO 3 lze umístit do menší místnosti zamořené hmyzem a ohřívat vzduch postupně zvyšující se teplotu, aby se dosáhla a udržovala optimální teplota 50 ° C, aby se štěnice zabily a neopustily prostor. EKO 3 je určen k použití ve velmi malých prostorech nebo jako podpora EKO 9.

Klíčové vlastnosti:

Kompaktní a lehký (19 kg) EKO 3 dodává 800 m³ / h horkého vzduchu při použití pouze 2,8 kW při 230 V (jednofázové) Součástí výbavy stroje je externímu digitálnímu termostat THK, Termostat přehřátí Motor s tepelnou ochranou. Master EKO3

Doporučené využití: hotely, hostely, menší pokoje, dodávky, nemocnice, restaurace, pekárny, komerční kuchyně

Boj s hmyzem pomocí tepla je bezpečný pro lidi i životní prostředí Ohřívače EKO jsou schopny udržovat teploty nad 45 ° C, které jsou nutné k provedení úplnému vyhubení škůdců. Vysoký průtok vzduchu umožňuje rychlé a rovnoměrné rozložení teploty v místnosti a tím maximální účinnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická topidla na hubení škůdců
Záruka: 3 roky