O mně

Ahoj, jmenuji se Tom a jsem stavebník.

Jmenuji se Tomáš, ale všichni blízcí mi říkají Tom. A protože se věnuji stavebnictví, byla volba mého brandu jednoduchá – Stavebník Tom. Jsem odborník v oboru elektrocentrál a topidel a v současné době mám již přes 15 let zkušeností. Kromě samotného prodeje zajišťuji servis i školení obsluhy jednotlivých strojů. Mám rád osobní přístup, což se projevuje i v mých službách, které jsou mnohdy šité na míru. Tak snad tu najdete, co potřebujete :).

Co mě vedlo k založení e-shopu?

Dříve jsem pracoval u jedné elektro firmy. Postupem času jsem zde však byl čím dál méně spokojený. Tehdejší majitel mě tlačil do vydělávání peněz na úkor spokojenosti zákazníka. A mně to bylo nepříjemné. 

Proto jsem se rozhodl, že to chci dělat sám a jinak. Toužil jsem spustit svůj vlastní projekt, ve kterém budu svým pánem, a u kterého budu moct sám nastavit kvalitu nabízených služeb. Je to dřina, ale nelituji jediné vteřiny. Moc mě to totiž baví. 

Jsem tady pro vás

Tápete a nevíte si rady? Chcete se na něco zeptat, nebo pomoct s výběrem konkrétního produktu? Neváhejte se na mě obrátit. Zjistěte více o tom, jak mě můžete kontaktovat

A co o mně říkají ostatní?

https://www.medvedelektrocentraly.cz/reference/